Apr 24, 2017

Arşîv

Wednesday, August 1, 2012
Di Olîmpiyatan de 6 Kurd beşdar dibin Çand û ziman
Tuesday, August 7, 2012
Ji Rodî Zinar 3 pirtûkên nû Çand û ziman
Wednesday, August 8, 2012
Ev pirtûk ji bo bîranîna rojnamevan Huseyîn Deniz e Çand û ziman
Thursday, August 9, 2012
Halîl Ergun: Erdogan nijadperest e, navnîşana çareseriyê Kurd in Çand û ziman
Friday, August 10, 2012
Çîroka zanayê çavzer: Huseyîncan Çand û ziman
Gund bi gund, bajar bi bajar perwerdeya Kurdî... Çand û ziman
Saturday, August 11, 2012
Ji Derbeya Hîtler ber bi 'Bîra Qederê' ve: Mîrekî Kurd Çand û ziman
Li Dihokê mîhrîcana 'Rojên Amedê' Çand û ziman
Sunday, August 12, 2012
Li Elegezê Şanoya Kurdan- Eskerê Boyik Çand û ziman
Monday, August 13, 2012
Sporvanê Kurd Aloyan di olîmpiyatan de madalya Brons wergirt Çand û ziman
Derhênera ciwan Akyol dê gerîla Gulîstanê vebêje Çand û ziman
Wednesday, August 15, 2012
Wênekêş Suer, Amedê digihîne Dihokê Çand û ziman
Thursday, August 16, 2012
Bi çavê arîstokratekî Rûs koçerên Çiyayê Agiriyê Çand û ziman
Ji Farqînê heta New Yorkê Şampiyoniya Pîzza ya Cîhanê Çand û ziman
Friday, August 17, 2012
20’emîn Mihrîcana Navneteweyî ya Kurdan li Mannheimê ye Çand û ziman
Saturday, August 18, 2012
Li bajarê Dirbêsiyê yekîtiya mamosteyan hat sazkirin Çand û ziman
Tuesday, August 21, 2012
Li Amûdê yekemîn stada fûtbolê Çand û ziman
Thursday, August 23, 2012
'Kurd û Kurdistana' Dr. Ebdurehman Qasimlo bi Kurmancî derket Çand û ziman
Friday, August 24, 2012
Zimanên Hind-Ewropa ji Mezopotamya û Anatolyayê belav bûn Çand û ziman
Li Dihokê mihrîcana Amedê tê lidarxistin Çand û ziman
Saturday, August 25, 2012
Radyoya "Dengê Kurdistan" 1’ê Îlonê dest weşanê dike Çand û ziman
Sunday, August 26, 2012
Li Nisêbînê 5'emîn Şahiya Sînemayê destpê dike Çand û ziman
Monday, August 27, 2012
Ji KCK’ê banga boykotkirina demdirêj a dibistanan Çand û ziman
Tuesday, August 28, 2012
Ji Şoreş Reşî du pirtûkên nû Çand û ziman
Wednesday, August 29, 2012
Ji derhênerên Frensî filmê 'Ez Kurdim' Çand û ziman